KIA’NIZA ÜCRETSİZ BAKIYORUZ

Kia’nızı servisimize getirin; fren sistemlerinden aydınlatma sistemlerine, aks-jant lastik performansından klima sistemlerine kadar güvenliğinizi ve konforunuzu etkileyebilecek tüm aksamlarınıza ücretsiz bakalım. Siz de KIA kullanmanın keyfini sürün...

Ücretsiz yaptırabileceğiniz check-up ile KIA’nız servis uzmanlarımız tarafından tüm detaylarıyla incelenir. Herhangi bir sorun tespit edilmediği durumlarda kısa süre içerisinde bilgilendirilir ve aracınızı teslim alabilirsiniz. Check-up sonucunda onarılması ya da değiştirilmesi gereken parçalar var ise öncelikle tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılır ve onayınız sonrasında gerekli tüm işlemler tamamlanır. Üstelik KIAFAN Premium üyeliğinizi olması durumunda işlemlerinizde %30’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İşlemlerinizin zamanında ve planlı şekilde yapılabilmesi için randevu almanız önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bakım ve onarım ihtiyaçlarını Özdemirler Otomotiv olarak karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Randevu almak için

NOT: Ücretsiz check-up kapsamında yapılan işlemler araç alım-satımı için yapılan 2. El ekspertiz niteliği taşımamaktadır.

KIAFAN Premium Sadakat Programı Nedir?

KIAFAN Premium Sadakat Programı, kullanıcılarına birbirinden avantajlı ayrıcalıklar tanıyan, kullandıkça ve harcadıkça kazandıracak avantajlı bir yeniliktir!

KIA sahibi olmanın avantajlarını kat kat hissedeceğiniz KIAFAN Premium Sadakat Programı’na Özdeimirler Otomotiv’de kolayca ve ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat Programı Ayrıcaklıklarından Kimler Faydalanabilir?

Bireysel ya da kurumsal olarak bir veya birden çok KIA sahibi iseniz, KIAFAN Premium avantajlarına hak kazanabilirsiniz.

KIA Yetkili Servislerinde İndirim Avantajları!

KIAFAN Premium Sadakat Programı ile tüm KIA Yetkili Servislerinde aracınızın yaşına göre %20’e varan indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız servis harcamalara göre topladığınız puanlar hesabınıza aktarılır, biriken puanlarınıza göre de ekstra %10’a varan indirim fırsatı elde edebilirsiniz.

*İndirim oranları alttaki tablolarda yer almaktadır.

KIAFAN ile Daha Fazla İndirim Kazanmak Elinizde!

KIAFAN Premium üyeliğinizle hem aracınızın yaşı artıkça hem de aracınızın hasar, mekanik ve aksesuar ihtiyaçlarını orijinal parçalar ile Yetkili Servislerimizde karşıladıkça puan biriktirir ve indirim oranınızı artırabilirsiniz.

Harcamalarınızın Karşılığını Anında Avantaja Dönüştürün

Yetkili Servislerimizde yapacağınız her 1 TL orijinal parça ve orijinal işçilik harcamasında 1 puan kazanırsınız (1 Puan,1 TL’ye eşittir).

KIAFAN Premium Sadakat Programı’na yeni kayıt olan üyelerimiz için, 01.01.2014 tarihinden üyelik başlangıç tarihine kadar yapmış oldukları servis harcamaları da puanınıza dahil edilecektir.

Ücretsiz ve Kolay Üyelik

Bireysel, kurumsal ya da yetkilendirilmiş KIA kullanıcısıysanız; Yetkili Servislerimiz aracılığıyla KIAFAN Premium üyeliğinizi hızla, kolayca ve ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat Puanlarının Kullanımı

Aracınız 3 yaşına geldiğinde istediğiniz Yetkili Servisimizde yapacağınız orijinal parça ve aksesuar harcamalarında kullanabilirsiniz.

ARAÇ YAŞINA GÖRE İNDİRİM

Araç Yaşı

İŞÇİLİK VE ORJİNAL PARÇA
İSKONTO KAZANIM ORANI

3

5%

4

10%

5

15%

6 ve Üzeri

20%

Ayrıca tüm Petrol Ofisi anlaşmalı servislerde motor yağ kullanımlarında %15 motor yağ indiriminden yararlanabilirsiniz.

HARCAMA MİKTARINA GÖRE İNDİRİM

KAZANILAN PUAN (*)

EK İNDİRİM (İSKONTO)
KAZANIM ORANI

3.000 - 5.999

2%

6.000 - 8.999

4%

9.000 - 14.999

6%

15.000 ve üzeri

10%

1 TL = 1 Puan

Araç yaşı veya harcama tutarı hangi aralığa karşılık gelirse o oranda parça ve işçilik indiriminden faydalanırsınız. Örneğin; 6 yaşında aracınız ve 15.000 TL üstü geçmiş harcamanız varsa toplam indirim oranınız %30 olacaktır. Orijinal parça ve orijinal işçilik fatura tutarınız 1.000 TL ise ödeyeceğiniz tutar 700 TL+KDV’ye düşer.
KIAFAN Premium Sadakat Programı hakkında detaylı bilgiye www.kia.com.tr internet sitemizden ve Yetkili Servislerimizden ulaşabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat programının tüm hakları Çelik Motor’a aittir. Program ile ilgili hizmetler Çelik Motor ve program ortakları tarafından sağlanmakta olup Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Çelik Motor’un söz konusu koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

ÖZDEMİRLER OTOMOTİV KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

Aşağıda kişisel verilerinizin Özdemirler Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. (“Özdemirler Otomotiv”) tarafından ne şekilde incelendiğine ilişkin bilgiler başlıklar altında sunulmaktadır.

Aşağıda kişisel verilerinizin Özdemirler Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. (“Özdemirler Otomotiv”) tarafından ne şekilde incelendiğine ilişkin bilgiler başlıklar altında sunulmaktadır.

a) Veri Sorumlusu Hakkında

Kişisel verilerinin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(“kanun”) kapsamında Özdemirler Otomotiv tarafından işlenebilecektir. Kanun kapsamında Özdemirler Otomotiv veri sorumlusu olarak kabul edilmektedir.

b) Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları

Kişisel verileriniz, kanun’un 5 ve 6 numaralı maddelerinde listelenen kişisel verilerin işlenmesine ilişkin şartlara uygun olarak işlenmektedir.

Kişisel verilerinizin işlenmesi amaçları tahdidi olmamak üzere: Özdemirler Otomotiv’in ya da Özdemirler Otomotiv’in iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, Özdemirler Otomotiv’in ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ile Özdemirler Otomotiv’in insan kaynakları ve istihdam politikalarının yönetilmesidir.

Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesinin ve verilerinize hukuka aykırı olarak erişilmesinin önlenmesi ve kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi amacıyla her türlü gerekli teknik ve idari tedbir alınmaktadır.

c) Kişisel Verilerininiz Paylaşılması

Kişisel verileriniz, Özdemirler Otomotiv’in ortaklarıyla, tedarikçileriyle, dış hizmet sağlayıcılarıyla ve kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8 ve 9 numaraları maddelerinde belirtilen şartlara uygun olarak paylaşılabilecektir.

Kişisel paylaşım amaçları tahdidi olmamak üzere: Özdemirler Otomotiv’in ya da Özdemirler Otomotiv’in iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, Özdemirler Otomotiv’in ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ile Özdemirler Otomotiv’in insan kaynakları süreçlerinin ve istihdam politikalarının yönetilmesidir.

Kişisel verirlerinizin paylaşılması halinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

d) Kişisel Verilerininiz Toplanma Yöntemleri ve Bunların Hukuki Sebepleri

Özdemirler Otomotiv faaliyetlerini sürdürmek amacıyla kişisel verilerininiz, anketler, İnternet siteleri, Özdemirler Otomotiv temsilcileri ve benzeri çeşitli kanallar vasıtasıyla toplamakta ve değişik hukuki sebeplerle Kanun’un 5 ve 6 numaralı maddelerinde listelenen şartlara uygun olarak işlenmektedir.

e) Kişisel Verilerinize İlişkin Kanun’dan Doğan Haklarınız

Kanun gereğince kişisel kişisel verilerinize ilişkin olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

1. Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,

2. Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

3. Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

4. Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

5. Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

6. Kanun’un 7. Maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

7. 5 ve 6 numaralı maddeler uyarınca yapılan işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

8. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

9. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme.

Bu kapsamda yapacağınız başvurular mümkün olan en kısa zaman diliminde ve en çok 30 gün içerisinde sonuçlandırılacaktır. Söz konusu başvurular şuan için ücretsizdir. Ancak Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun ücret tarifesi belirlemesi durumunda, bu tarifeye uygun olarak ücretlendirme yapılabilecektir.

Yukarıda sayılan haklarınız, yazılı olarak ıslak imzalı şekilde veya kayıtlı elektronik posta(KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da ilgili kişi tarafından Şirketimize daha önce bildirilen ve Şirketimiz sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle Şirketimize iletebilirsiniz. Yazılı olarak yapılacak başvurular için başvuru adresi Ankara Caddesi, no:315 ,Bornova/İZMİR‘dır. Kişisel veri sahibinin kendisi dışında bir kişinin talep bulunması için konuya ilişkin olarak kişisel veri sahibi tarafından başvuruda bulunacak kişi adına düzenlenmiş olan özel vekaletname bulunmalıdır. Şirketimize iletilen usulüne uygun talepler en geç otuz gün içinde sonuçlandırılacaktır. Söz konusu başvurular şuan için ücretsizdir. Ancak Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun ücret tarifesi belirlemesi durumunda, bu tarifeye uygun olarak ücretlendirme yapılabilecektir. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halince ise veri kayıt ortamının maliyeti talep edilebilir.